Umów rozmowę Umów rozmowę

Zacisze Ursynów – kameralne domy na Ursynowie

Nowoczesne, rodzinne domy w spokojnej części południowego Ursynowa. Inwestycja przy ul. Sarabandy 60 łączy kameralność osiedla, funkcjonalne 3-kondygnacyjne układy i wygodny dostęp do miasta.

To propozycja dla osób, które chcą mieszkać spokojniej, ale bez rezygnacji z miejskiej wygody. Zielone otoczenie, prywatne ogródki i przemyślane wnętrza budują komfort życia na co dzień.

Ursynów, ul. Sarabandy 60

Kameralne osiedle domów

3 kondygnacje · 5 pokoi

Prywatne ogródki

Najważniejsze atuty inwestycji

Kameralna skala

Niewielka liczba domów na osiedlu zapewnia prywatność i spokój.

Nowoczesny charakter

Współczesna architektura zaprojektowana z dbałością o detal.

Układy 3-kondygnacyjne

Funkcjonalne, rodzinne układy z wyraźnym podziałem stref.

5 pokoi

Przestrzeń na życie rodzinne, pracę zdalną i hobby.

Prywatne ogródki

Własna zielona przestrzeń dla każdego domu

Dedykowany opiekun

Indywidualne wsparcie sprzedażowe dla inwestycji.

Domy zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie rodziny

Zacisze Ursynów to inwestycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, prywatności i wygodnego układu życia niż w klasycznym mieszkaniu. Kameralny charakter osiedla oraz spokojne otoczenie sprzyjają codziennemu komfortowi i poczuciu bezpieczeństwa.

Przemyślane, 3-kondygnacyjne domy z ogrodami odpowiadają na potrzeby rodzin, które chcą połączyć miejski adres z bardziej prywatnym stylem życia. To oferta dla klientów oczekujących funkcjonalności, światła, dobrej organizacji stref domowych i wygodnej lokalizacji na Ursynowie.

Domy 3-kondygnacyjne
Kameralne osiedle
Prywatne ogródki
Spokojne otoczenie

Ursynów, który
daje spokój i wygodę

Południowy Ursynów przyciąga osoby, które chcą mieszkać w spokojnym i zielonym otoczeniu z wygodnym dostępem do komunikacji, usług i terenów rekreacyjnych.

Galeria inwestycji

Dostępne mieszkania

1

Sprzedany
Rzut lokalu 1
Pow. użytkowa 104.52 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto Sprzedany
Cena brutto za m²

2

Dostępny
Rzut lokalu 2
Pow. użytkowa 104.23 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto 1 165 000 zł
Cena brutto za m² 11 177 zł

3

Sprzedany
Rzut lokalu 3
Pow. użytkowa 104.33 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto Sprzedany
Cena brutto za m²

4

Dostępny
Rzut lokalu 4
Pow. użytkowa 104.39 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto 1 150 000 zł
Cena brutto za m² 11 016 zł

5

Dostępny
Rzut lokalu 5
Pow. użytkowa 104.12 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto 1 150 000 zł
Cena brutto za m² 11 045 zł

6

Sprzedany
Rzut lokalu 6
Pow. użytkowa 104.85 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto Sprzedany
Cena brutto za m²

7

Sprzedany
Rzut lokalu 7
Pow. użytkowa 104.64 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto Sprzedany
Cena brutto za m²

8

Dostępny
Rzut lokalu 8
Pow. użytkowa 104.68 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto 1 150 000 zł
Cena brutto za m² 10 986 zł

9

Dostępny
Rzut lokalu 9
Pow. użytkowa 104.51 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto 1 150 000 zł
Cena brutto za m² 11 004 zł

10

Sprzedany
Rzut lokalu 10
Pow. użytkowa 104.48 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto Sprzedany
Cena brutto za m²

11

Dostępny
Rzut lokalu 11
Pow. użytkowa 104.65 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto 1 150 000 zł
Cena brutto za m² 10 989 zł

12

Sprzedany
Rzut lokalu 12
Pow. użytkowa 104.77 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto Sprzedany
Cena brutto za m²

13

Dostępny
Rzut lokalu 13
Pow. użytkowa 118.29 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto 1 460 000 zł
Cena brutto za m² 12 343 zł

14

Dostępny
Rzut lokalu 14
Pow. użytkowa 118.06 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto 1 400 000 zł
Cena brutto za m² 11 858 zł

15

Dostępny
Rzut lokalu 15
Pow. użytkowa 118.18 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto 1 400 000 zł
Cena brutto za m² 11 846 zł

16

Zarezerwowany
Rzut lokalu 16
Pow. użytkowa 118.40 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto Zarezerwowany
Cena brutto za m²

17

Dostępny
Rzut lokalu 17
Pow. użytkowa 117.91 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto 1 140 000 zł
Cena brutto za m² 9 668 zł

18

Sprzedany
Rzut lokalu 18
Pow. użytkowa 118.26 m²
Pow. ogrodu -
Pokoje 5
Piętro 3
Cena brutto Sprzedany
Cena brutto za m²

Dlaczego warto wybrać Zacisze Ursynów?

Kameralna skala

Osiedle domów zamiast anonimowej, dużej zabudowy.

Zielony Ursynów

Spokojna, rozwijająca się część południowej dzielnicy.

Układy dla rodzin

Przestrzenne wnętrza z 5 pokojami na 3 kondygnacjach.

Opiekun inwestycji

Dedykowany doradca prowadzi przez cały proces.

Najczęstsze pytania

Jakie domy są dostępne w inwestycji Zacisze Ursynów?

W ofercie znajdują się 3-kondygnacyjne, 5-pokojowe domy o metrażach od ok. 104 m² do ponad 132 m², z prywatnymi ogródkami.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Sarabandy 60, w zielonej części południowego Ursynowa w Warszawie.

Tak. Każdy dom posiada własny, prywatny ogródek.

Wszystkie domy zaprojektowano w układzie 3-kondygnacyjnym, z wyraźnym podziałem stref dziennych i prywatnych.

Zadzwoń pod numer +48 531 802 051 lub napisz na sprzedaz-sarabandy@amdevelopment.eu. Możesz również wypełnić formularz na tej stronie.

Karty lokali wraz z rzutami i informacjami technicznymi są dostępne po przejściu do karty konkretnego domu lub na życzenie u opiekuna inwestycji.

Umów rozmowę

Umów rozmowę